Balustrady szklane wysokiej jakości / Wrocław

W ofercie zakładu szklarskiego AlisGlass znajdują się wysokiej jakości balustrady szklane. Konstrukcje wykonane są ze szkła hartowanego i łączą w sobie funkcjonalność oraz estetykę. Balustrady ze szkła wykonywane są na wymiar, dzięki czemu każdy klient może swobodnie określić swoje preferencje. Działamy na terenie Wrocławia i okolic.

Kompleksowe wykonanie balustrad szklanych

Dziś na rynku balustrad szklanych mamy wiele rozwiązań. Projektując klatki schodowe architekt zawsze uwzględnia wygodę użytkowania zaczynając od wysokości stopni a kończąc na planowaniu balustrad i pochwytów które często występują w stali nierdzewnej ale dominują balustrady szklane i wykonywane pod wymiar. Uważamy, że balustrady szklane mają swoją duszę a antresola jest idealnym miejscem na montaż, gdyż nie zabieramy optycznie przestrzeni a jednocześnie stanowi dobre zabezpieczenie oraz akustykę.

Bezpłatna wycena i pomiary

Nasz zakład szklarski oferuje bezpłatną wycenę oraz szczegółowe pomiary. Dzięki naszym pomiarom dalsze prace przebiegają sprawnie i zgodnie z planem. Serdecznie zachęcamy do kontaktu z nami i skorzystaniu z naszej oferty. Oprócz powyższych korzyści mogą też liczyć na przystępną ceną za metr kwadratowy. Zakład szklarski zaprasza do kontaktu wszystkie osoby z Wrocławia i okolic, zarówno klientów indywidualnych, jak i firmy. Jesteśmy także otwarci na każde uwagi i oponie ze strony klientów. Wśród balustrad szklanych oferowanych przez zakład szklarski znajdują się między innymi propozycje: balkonowe, schodowe, tarasowe.

Szklana balustrada przy drewnianych schodach

Galeria realizacji

Warto wybrać balustrady ze szkła

Na rynku znajdą Państwo wiele rodzajów rozwiązań mocowania szkła czy balustrad, jednakże nasza firma przez lata doświadczeń wykluczyła wiele złych ze swojej oferty pozostawiając te, które spełniają najwyższe normy jakości i estetyki. W naszej ofercie znajdą Państwo także szkło bezbarwne, matowe, grafitowe, brązowe oraz laminowane. Zaletą szkła, które wykorzystujemy jest możliwość powłoki refleksyjnej oraz hydrofobowej. Jest to duży atut przede wszystkim w balustradach zewnętrznych. Balustrady mogą być wykonane jednocześnie ze szkła hartowanego oraz laminowanego, które również zapewnia wysoką gwarancję bezpieczeństwa. Podczas rozbicia, szkło nie rozsypuje się na małe kawałki, tylko jest przyklejone do folii.

Balustrady szklane znajdują swoje zastosowanie nie tyko wewnątrz budynków, ale również na zewnętrznych tarasach i balkonach. Szkło dodaje lekkości konstrukcji, spełniając jednocześnie rolę bezpieczeństwa. Może być łączone z drewnem, stalą nierdzewną czy malowaną proszkowo lub występować w postaci samonośnych balustrad szklanych. Nasza firma podejmuje się każdych, nawet najtrudniejszych obróbek szkła. Mamy w swoim portfolio realizacji z Wrocławia i okolic.

Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy do kontaktu