Drzwi szklane na zamówienie Wrocław

Zakład szklarski Alisglass świadczy profesjonalne usługi szklarskie we Wrocławiu oraz okolic. Projekty realizujemy z dbałością o każdy szczegół oraz wykorzystujemy najlepiej jakości materiał. Nasi fachowcy zwracają uwagę na najdrobniejsze detale, ponieważ wiedzą, że mają istotny wpływ na efekt końcowy a przy tym zadowolenie klienta. Solida praca i pasa do szkła sprawiają, że szklane drzwi na wymiar posłużą na długie lata. Gwarantujemy terminową realizację zamówień, fachowy montaż oraz atrakcyjne ceny.

Zastosowanie szkła matowego w drzwiach szklanych nada i więcej prywatności niż drzwi szklane przeźroczyste. Nadają wnętrzu nowoczesności i elegancji. Wykonujemy różne rodzaje odrzwi: rozpoczynając od tradycyjnych rozwieranych jedno- i dwuskrzydłowe, przesuwne (skrzydła przesuwają się na szynie), składane, aż po wahadłowe. W obiektach o dużej częstotliwości użytkowania, najczęściej stosuje się drzwi wahadłowe.

  • Projekt i montaż
  • Szeroka gama produktów
  • Bogata oferta elementów szklanych
  • Atrakcyjny cennik

Przykładowe nasze realizacje

Kompleksowa obsługa w zakresie szklanych drzwi

Zapewniamy kompleksową obsługę polegająca na pomiarze oraz fachowym montażu szkła oraz okuć.Nie boimy podejmować się skomplikowanych wyzwań oraz dajemy szerokie możliwości w zakresie Państwa pomysłów.

Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy do kontaktu