Lustra na wymiar Wrocław

Lustro do łazienki

Lustro na wymiar w łazience przyklejane do ścianyKażdy dom czy mieszkania posiada łazienkę. Jest to strategiczne miejsce w naszej przestrzeni a prawie każde lustra na wymiar zamawiane jest na wymiar. Projektując przestrzeń łazienki projektant już wie w jakiej formie i jakiego rozmiaru będzie lustro. W większość projektów łazienek czy ubikacji lustra na wymiar przyklejamy do ściany ale też zdarza się, że przykręcane są na dystansach np. z powodu instalowania podświetlenia led. Jesteśmy w stanie dostosować nasz produkt do Państwa oczekiwań. Lustro w toalecie czy łazience musi być dobrej jakości i nie może przekłamywać kolorów oni zmieniać kształtu dlatego też polecamy lustra srebrne o grubości od 4 do 6 mm montowane na równej powierzchni.

Lustro w przedpokoju

Lustra do przedpokoju odgrywają ważną rolę praktyczną i dekoracyjną. Docenia się je zwłaszcza w małym i wąskim przedpokoju, ponieważ powiększają go optycznie. Przedpokój to też miejsce w którym chcemy zobaczyć całą naszą sylwetkę w całości. Do Lustro na wymiar w przedpokoju oraz lustro na drzwiachtego celu najlepiej sprawdzi się prostokątne lustro przyklejone do ściany lub mocowane na specjalnych uchwytach lub w ozdobnej ramie. Lustro do przedpokoju w prostej ramie sprawdzi się w nowoczesnych wnętrzach. Z kolei w przedpokojach w stylu klasycznym lustro może zdobić bogata złota lub srebrna rama.

Lustro w salonie

Lustra zamontowane w salonie spełniają głównie funkcje dekoracyjne. Najlepiej wyglądają w ramach odpowiednio dopasowanych do wystroju naszego wnętrza natomiast dekoracyjnie najlepiej nadają się lustra grafitowe, brązowe a także złote. W internecie czy sklepach stacjonarnych jest wiele sklepów, które w swojej ofercie posiadają piękne i nowoczesne ramy. Z przyjemnością wypełnimy je dla Ciebie naszymi pięknymi lustrami.

Wycena i pomiar

Cena proponowanych przez nas luster, a także usługa montażu nie jest wygórowana. Ponieważ jednak praktycznie w 100% są to lustra na wymiar, żaden cennik nie ma tutaj racji bytu. Każde zamówienie jest bowiem inne, a przez to wymagające indywidualnego potraktowania. Jeśli mają Państwo pytania, wątpliwości, chcą umówić się na termin pomiaru lub chcą dowiedzieć się, ile kosztuje lustro na wymiar, zapraszamy do kontaktu. W dni robocze czas oczekiwania na kalkulację zwykle nie przekracza 24 godzin.

Galeria naszych realizcji

Montaż luster na wymiar

Montażem zajmujemy się na terenie Wrocławia i okolic. Doradzamy skorzystania z fachowej obsługi z tego względu, iż często spotyka się lustra wieszane lub duże lustra przyklejane łazienkowe na wymiar lub dopasowane we wnęki płytek co wiąże się z większą skalą trudności montażu. Odradzamy samodzielnego montażu lustr,a ponieważ może to skutkować odpryskami, pęknięciami a nieumiejętne zastosowanie kleju spowoduje czernienie lustra.

Jeżeli zależy Państwu na szybkim i profesjonalnym montażu z gwarancją zadowolenia powinien zgłosić się do nas / Alisglass. Jesteśmy fachowcami z bogatym doświadczeniem w montażu luster na wymiar. W naszej ofercie znajdą Państwo wszelkiego rodzaju produkty jak np. lustra fazowane, szlifowane, okrągłe czy prostokątne. Wrocławska firma Alisglass specjalizuje się w lustrach od początku działalności, między innymi dlatego ręczymy za jakość oferowanych przez nas usług.

Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy do kontaktu