Kabiny prysznicowe na wymiar Wrocław

Kabiny prysznicowe są nieodłącznym elementem codziennego dnia. Wielu z nas szuka odpowiedniego produktu idealnie dopasowanego do naszego wnętrza. Dzięki nam możesz to znaleźć! Dla Państwa przygotujemy kabiny prysznicowe szklane Wrocław czy idealną kabinę prysznicową. W małych i ciasnych łazienkach często trudno odnaleźć pasującą kabinę prysznicową. Dzięki zastosowaniu odpowiedniego szkła oraz dzięki naszym specjalistom dostosujemy jej wymiary oraz poszczególne elementy zgodnie z Państwa wytycznymi. Kabiny prysznicowe szklane bez brodzika sprawiają, że łazienka będzie nowoczesna i przestronna a obróbka szkła umożliwi jej dostosowanie do każdego kształtu łazienki. Jest to świetna propozycja dla dzieci czy starszych osób, którzy nie będą musieli wysoko podnosić nóg by nie potknąć się o próg brodzika. Tworzymy własne projekty i proponujemy gotowe rozwiązania u klienta.

Szklane kabiny prysznicowe na zamówienie

Kabiny prysznicowe wykonujemy z najwyższej jakości szkła hartowanego o grubości 8 mm. W ofercie znajdą Państwo szkło każdego rodzaju: szkło bezbarwne, grafitowe, matowe czy brązowe a nawet optic white. Pomagamy w doborach materiału tak by pasowało do Twojego wnętrza. W naszej ofercie znajduje się szkło hydrofobowe, które ułatwia czyszczenie. Jak wiadomo zacieki na szybach to nieodłączny problem kabin prysznicowych. Swoim klientom proponujemy okucia wodoodporne takie jak: stal chromowana lub szczotkowana. Na Państwa życzenie możemy polakierować proszkowo na dowolny kolor z palety RAL

Galeria naszych realizacji

Paktyczność i estetyka wykonania

Nasze szklane produkty jak kabiny prysznicowe na wymiar są bardzo praktyczne i estetycznie wykonane a każdy nasz projekt czy realizacja udowadnia, że jesteśmy w stanie połączyć te dwie cechy. Klasyczne kabiny z brodzikami przestały się już podobać w polskich łazienkach. Dziś klienci szukają minimalizmu a za razem prostego rozwiązania. Im mniej zakamarków tym łatwiej utrzymać kabinę w czystości. Indywidualne podejście oraz możliwości wykorzystania szkła pozwalają realizować zamówienia w różnych kształtach i wymiarach na terenie Wrocławia, okolic.  Zamawiając u szklarza nie jesteście Państwo ograniczeni propozycjami oraz wymiarami narzuconymi przez producentów a współpraca z nami poszerza możliwości ciekawych aranżacji.

Kabiny np. bez brodzika nadają łazienkom minimalistycznego i nowoczesnego wyglądu. Usunięcie progu wejścia pod prysznic będzie ogromnym ułatwieniem dla osób starszych czy niepełnosprawnych. Jeśli chcą Państwo znaleźć wytrzymałe i oryginalne kabiny prysznicowe na wymiar serdecznie zapraszamy do naszej siedziby firmy we Wrocławiu. Kabiny wykonujemy ze szkła hartowanego które jest niezwykle wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne oraz zwiększa komfort użytkowania szklanej kabiny. Wieloletnie doświadczenie szklarskie pozwala nam przyjmować najbardziej nietypowe rozwiązania dlatego po wymarzoną kabinę prysznicową serdecznie zapraszamy do AlisGlass we Wrocławiu.

Zapraszamy do kontaktu
Zapraszamy do kontaktu