Kompleksowe usługi szklarskie – Szklarz AlisGlass

Jesteśmy firmą kompleksowo zajmującą się usługami szklarskimi na terenie całego Wrocławia i okolic. Wykonujemy: kabiny prysznicowe, okładziny kuchenne, balustrady szklane, lustra, drzwi szklane, ścianki szklane i inne projekty na zamówienie. U nas czeka na Państwa dobry szklarz. Zrealizuje on indywidualne pomysły, które pozwolą na stworzenie niepowtarzalnego wnętrza.

Duże doświadczenie zdobyte zarówno w segmencie szklarstwa przemysłowego, wykończeniowego oraz o podwyższonym standardzie sprawia, że odnajdujemy się doskonale wszędzie tam, gdzie potrzebny jest szklarz. Z naszych usług skorzystało już wielu klientów indywidualnych oraz firm i podwykonawców budowlanych.

Polecany przez nas szklarz dysponuje referencjami potwierdzającymi profesjonalizm naszych działań. Bacznie obserwujemy najnowsze trendy w branży takie jak szklane ścianki czy sposób zdobienia poszczególnych produktów. W ramach każdej usługi oferujemy profesjonalne doradztwo od strony technicznej i estetycznej. Pracujemy sprawnie i czysto, szanując czas oraz sugestie naszych klientów. Nasze ceny są konkurencyjne w porównaniu z innymi ofertami szklarzy we Wrocławiu oraz okolicach.

W naszej ofercie szczególną popularnością cieszą się szklane drzwi i ścianki

Przygotowując jakikolwiek projekt dla naszych Klientów kierujemy się oczywiście dużym doświadczeniem. Szklarz, z którym współpracujemy obdarzony jest niezwykłym wyczuciem przestrzeni i wyróżnia go ogromna pewność podczas pracy z tak delikatnym materiałem jakim jest szkło.
Najważniejszy jest Klient!
Drzwi szklane z naszej oferty to indywidualna oferta dla każdego zainteresowanego. Projekty są realizowane przy pełnej konsultacji z klientem. Jeśli chodzi o szklane ścianki, za priorytet uznajemy wysoką jakość i wytrzymałość. Przyjmujemy, że szklane ścianki zamawiane przez naszych Klientów mają spełniać określone funkcje:

• ochronną,
• dźwiękoszczelną.
• estetyczną

Biorąc pod uwagę oczekiwania naszych Klientów, podczas tworzenia projektu to właśnie na tych czynnikach się skupiamy. Mając za zadanie dostarczyć im towar najwyższej jakości, nie zapominamy również właśnie o tym, że nasze drzwi szklane czy szklane ścianki z całą pewnością mają być również wyjątkowe estetycznie!

Zapraszamy do kontaktu telefonicznego i mailowego oraz do zapoznania się z naszą stroną internetową i prezentowaną na niej ofertą.

Alisglass poleca:

Julia Wargin | modelka, uczestniczka wielu konkursów piękności, Miss Polonia i Miss Polski

Doświadczenie

Nabyte dzięki wielu lat staranności

Innowacja

Twój pomysł jest najważniejszy – stwórzmy go razem

Zaufanie

Zdobyte dzięki uczciwemu podejściu

Prestiż

Doceniają nas wymagający klienci

Wysoka jakość

Usług i materiałów – niezmienna od wielu lat